sponsor site

.uye girisi
Kullanici Adi:
Sifre :
 
uye ol | sifremi unuttum

.reklamlar


itiraf okuycam..
Turkuaz 27 - istanbul
buraya ilk girdiğim zaman hiç bir şey bilmiyor iken, bana yardımı dokunan bir admin vardı. onun ilgilenmesi, davranışları ve hoş görüsü beni çok etkilemişti. bir süre sadece onunla sohbet ettim ve gerçekten bir çok konuda bana yardımcı oldu, yönlendirdi, doğruları gösterdi. o kişi ile bir ilişkimiz oldu ve evlendik. Çok mutluyuz 3 yıla yakındır bir evliliğimiz var. hala bu sitede bulunuyoruz ve çok arkadaş edindik. bir çok arkadaşımız ile realde görüştük, görüşmeye devam ediyoruz. herşeyden önemlisi ortamdır, bir ortamda huzurlu iseniz mutluluk her zaman sizi buluyor. dilerim benim gibi bir çok kişi burada huzuru buluyordur ve mutluluk onlarında kapısını çalar. burası asosyallik demek değildir, sosyalliği dışarıda gezerek bulmak diye bir şey yoktur. aslında önemli olan dışarıda olmadığınız süre içerisinde aktif olarak bir şeyler yapabilmektir. ben burada boş zamanımı emek vererek, sohbet ederek, farklı kişiler tnaıyarak real hayatıma yansıtıyorum. bu sayede gerçekten zamanını boşa harcayan biri olmaktan uzaklaştım. lütfen bu ortamı kendi hayatınızda güzel bir noktaya taşıyın, inanın bana kazançlı çıkacaksınız.site yönetimine teşekkür ederim.
mesaj gönder

Slytherin 28 - istanbul
selamlar, öncelikle böyle bir ortamı bizlere hazırlayan herkese emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. ben buraya ilk geldiğimde yaklaşık 5 veya 6 sene önce belki dahada fazla olabilir. bu önemli değil çekiniyordum komut bilgim çok iyi değildi, gelir gelmez moryal`in sahibi olduğu #geveze kanalına op eklediler ve bu olay çok şaşırttı beni yabancısın ve sana sunucunun en büyük kanalında opluk veriyorlar. sonra zaman geçtikçe anladımki geveze.org`a ilk girdiğin andan itibaren aileden sayılıyorsun. geveze.org ailesinde olmaktan şuan mutluyum, umarım herkes bu mutluluğu bizlerle paylaşır.
mesaj gönder

OLderman 26 -
Çok uzun zamandır internet ortamında bulunmaktayım. bir çok sunucuda takıldım. fakat sohbet akışını en düzgün bir şekilde sağlayan ve bütün kullanıcıları elit insanlardan oluşan böyle bir site kesinlikle görmedim. buraya girene kadar sürekli olarak kaliteli insanlara ulaşmak için can atıyorduk. Çok başarılı bir site tebrikler herkese kolay gelsin. bende geldim artık buradayım..
mesaj gönder

daima 26 -
sohbet sitelerine ilk girmeye başladığım zaman bir çok kelimenin anlamını bilmezdim. o esnada herkesle makara olsun diye konuşuyordum. bir çok ince ayrıntısı varmış sohbet edilirken bazı kelimelerin. ben şu konuda yanıldım itiraf ediyorum. Özelime deniz_21m gelmişti. bende bunu bayan olarak konuşuyordum. baya bir muhabbet ettikten sonra bir gün m kelimesinin anlamını öğrendiğim zaman 2 hafta irc ortamına girmedim:)
mesaj gönder

harbi_cılgın 30 - istanbul
hayattır adını dağlara yazan hayattır yasam sevıncıyle ağlayan gülen en ufak seyden mutlu olabılen ve ağlayabılen sevdanın yuku ağır olunca hayat ne yapsın... efsane kaptan
mesaj gönder

kubra 27 - Sivas
mrb ben bes sene onceki itirafimi yazcam isim ecemsu birine cok asik oldum oda bana cok sevdim onu tam uc sene ciktik ama evlenmedi benimle cunku dul oldum icin simdi evlndim iki cocum var hala seviyorum unutamadim unutmamda oda evli bir oglu var ona mutluluk lar
mesaj gönder

kubra 70 - Sivas
mrb dostlar ben ecemsu sadece cet arkadas ariyorum msjinizi bekliyorum
mesaj gönder

sinem218 19 -
bugün ulaşılmaz birine aşık oldum...
mesaj gönder

Istanbulluuu 70 - sirnak
ben hakim diye birisini çok sevdim arkadaşlarim ona iki defa onu sevdigimi söylediler ben soylemek istedim ama arkadasim ona soyledikten sonra bir daha benimle konusmadi onu gordugum de onu sevmiyor musum gibi davranıyorum bir de birisi daha var oda harun onun beni sevdiginden emin degilim tam bana yaklasirken kuzenim yani onun eniyi arkadasinin agzini yokluyorum bana eskilerden bahsediyor o kadar sinirleniyorum ki bu sefer ona trip atiyorum ama ben hakimimi Çok seviyorumm hem de Çoooookkkk
mesaj gönder

gondorx007 27 - Antalya
her zaman doğruyu bulma yolunda ilerleriz, kimin doğru insan olduğunu anlayana kadar, o insanı çoktan kaybettiğimiz olmuştur, hayatın en acı yanıda bu kaybettiğimiz insanları bir daha karşımıza çıkartmıyor, sonra dünyada adaletten bahsediliyor, düzgün seven mi var sanki bu hayatta.
mesaj gönder

sinem_20 26 - Mugla
ben yıllar önce yine bu rumuzum ile tanıştığım fakat bir şekilde ayrılmak zorunda olduğum sıpammmı arıyorum... ama yok hiç bir yerde :( ankara'da polis desem, istanbul'da maltepe'de askerliğini yapmıştı ve ziyaretine gitmiştim el yazısı bir mektupla birlikte. okuyor ise.....
mesaj gönder

sosyetem 35 - istanbul
okumuş degil, gezmiş, görmüş, bilmiş erkeğe aşık olacak sınız. net. ne okumuşlar gördüm konuşmasını dahi bilmeyen, ne gezmişler gördüm, adam tam karizma, otur yanında yaşa.
mesaj gönder

kekireke 40 - Sanliurfa
zaman bizden öyle şeyler alıp götürüyor ki, anlatsam şaşar kalırsınız…ama hissettiğini biliyorum, bir yerde de yanlışta olsa bu hayatı ben tercih ettim, sanırım yanlış köprüleri yıkmamdan kaynaklandı…çevremdeki herkes kurtuldun oğlum diyor, birde gelip bana sorsunlar, gün günden daha zor geçiyor, bazen her köşede her kapının önünde hep onu görüyorum, neyse ya neticede hayat biçimsizde olsa devam ediyor zira ben onsuzda olsa bu hayatı yaşamak zorundayım, çünkü başkada seçeneğim yok, ama şunu bilmeni isterim ki, şu dünyada bu hayali elimden alacak hiç kimse yok, tak ki bu can bu bedende çıkana kadar, çünkü hayallerimde özgür bir insanımdır.))))
mesaj gönder

depreşik 28 - istanbul
bi keresinde öyle bir sevdimki canımı vericektim sandım, bu aşk bitmez dedim, böyle bişey yok ya, hayat durdu sanki. hani nooldu şimdi, nerde başkasının kollarında peeeeh yalan sevda.
mesaj gönder

Grimm 24 - Malatya
yıllar sonra karşılaştığım eski sevilim. "aaaaa grimm'cim nasılsın, nerelerdeydin, neler yaptın vs. vs." bir sürü soruyu ardı ardına patlattı. "kusura bakmayın hanım efendi sizi çıkaramadım dedim." "aaaa beni nasıl unutursun benim ben gül dedi" mi? dedi. "hanım efendi ben her yıl sonunda luzümlu bilgileri yedekleyip kafama format atıyorum, sanırım siz ve anılarınız luzümsuz bilgiler arasındaydınız sizi çıramadım" dedim mi dedim. yıllar sonra bile olsa intikam intikamdır. yüzünün aldığı şekli görmek paha biçilmezdi.
mesaj gönder

daha eski itiraflar

Copyright 2001-2009 @ sohbetci.com Tüm Haklari Saklidir.